Воска Спорт продолжува со одличните игри низ подготвителниот период, славејќи и на пријателскиот натпревар со прилепска Победа кој денеска се одигра на СРЦ ...
сите 12 | | | веќе видена

ЦСКА излезе со став во однос на барањата на навивачите на „армискиот тим“ пријателскиот натпревар против „Македонија Ѓорче Петров“ од Скопје да не се игра ...
сите 7 | | | веќе видена