Нашата земја направи соработка во форензиката со Грција. На 17 април годинава го промовираа, а денес го означија крајот на Твининг лајт проектот ...
| | веќе видена

Охрид, 11. ноември 2019 (ИНПРЕС) – Во четврток, на 14-ти ноември, во ВИА Фарм Аптеката на улицата „7-ми Ноември“ ќе се одржи едукативна средба на болницата ...
сите 2 | | | веќе видена