Во желбата за што поголемо доближување до играта на ракометната репрезентација, ЕКИПА преку анализa на поранешни македонски репрезентативци ќе се обиде од еден ...
сите 2 | | | веќе видена

И секако веднаш лавина критики, незадоволство поради лошите перформанси на играчите, тактичките замисли на селекторот Раул Гонзалез кои засега не вродуваат ...
сите 5 | | | веќе видена