После 16 години од смртта на нејзиниот Ѓорѓи, Шенка Колозова пред објективот на Бекстејџ со солзи во очите за прв пат се отвори и ѝ кажа на пошироката јавност ...
сите 3 | | | веќе видена

Еден од најпознатите и најуспешни глумци на нашето поднебје, познат по мега-проектот со кој израснаа генерации, „Македонски Народни Приказни“, Владо Дојчиноски ...
| | веќе видена