Првиот маратон во Крушевското езеро ќе се одржи в недела (11 часот) и ќе го носи името на македонската естрадна легенда Тоше Проески. Маратонот е во ...
сите 2 | | | веќе видена

Среќата може да ви се насмевне и со минимални 20 денари, а доказ за тоа се двата вчерашни тикети уплатени во Sport Life. Обложувач од Битола решил да си ја ...
сите 2 | | | веќе видена