Да ви е најубаво кога ќе влезете дома и ќе ја затворите вратата од домот, вели поранешната минситерка за образование и правда, а сега професорка на УКИМ, ...
сите 2 | | | прочитана: 174 | веќе видена

Охрид, 25. ноември 2020 (ИНПРЕС) – Од Факултетот за туризам и угостителство во Охрид ги известуваат сите редовни студенти дека во среда, на 2-ри декември 2020 ...
| | веќе видена